מהפך או מהפכה Upheaval or Revolution

For English scroll down

אוטוטו בן 49, נשוי + 3 ועסק. קמים כל בוקר, שולחים את הילדים לביה"ס מביאים פרנסה הביתה, שיגרה!

יום אחד אתה מתעורר ומבין שהשנים חולפות מהר ובעצם, רוב חייך אתה חי כחלק "מעדר" על נהג אוטומטי (זוגויות, ילדים, פרנסה). יום אחד, נתקלתי בתמונה של אדם יושב על צוק ומסתכל על הנוף ולצידו כתוב: "שתהיה על ערש-דווי על מה תצטער? אני אצטער על הדברים שלא הספקתי לעשות"…       

מאחר ולא עשיתי טיול של אחרי צבא, החלטתי שזה הזמן לעשות את זה עם המשפחה שלי. הטיול התחיל להתבשל כמו תבשיל על פתיליה. כל פעם נוסף עוד יעד למסע. 

ההחלטה התקבלה, יוצאים למסע. איך ממשיכים מפה? החלטנו למכור את העסק, רכשנו כרטיסי טיסה כיוון אחד לתאילנד, מסתבר שקביעת תאריך יציאה מניעה את הגלגלים מהר יותר מהר, התחלנו לבנות מסלול לטיול, הודענו על ההחלטה למשפחה, לחברים, עדכנו את בעל הדירה על סיום חוזה השכירות, עדכנו את המורים ובית הספר שבשנה הבאה אנחנו מטיילים ונעשה חינוך ביתי.

הורים שלי אמרו: תגידו השתגעתם, חסר לכם מה לעשות. ההורים של יעל אמרו: בהחלט מהלך אמיץ, כל הכבוד זה הזמן לעשות חיים. 

מה עם ביה"ס לילדים, לימודים, שאלו החברים? הם ילמדו. נקנה חוברות מתאימות, נרשום אותם לביה"ס בינלאומי, הרי מה חשוב באמת היום זה מתמטיקה ושפות. אבל מיומנויות החיים, תרבויות, חוויות וזמן איכות משפחתי, בטיול כזה זה ילווה אותם כל החיים.  

3D render of a male figure on the top of a cliff with his arms raised in success

Upheaval or A revolution

Almost 49 years old, married + 3 and and ongoing business. I Get up every morning, send the kids to school, and bring a livelihood, home, a routine  life!

One day you wake up and realize that the years go by fast and in fact, most of your life you live as part of a "hoe" on an auto driver (Relationships, children, livelihood). One day, I came across a picture of a man sitting on a cliff looking at the landscape and next to it is written: "Be on your deathbed – what will you regret? I will regret the things I did not have time to do"…

Since I had never made a big post-military trip, I decided it is time to do it with my family. The trip began to boil like a stew on wicks. Each time another destination is added to the journey.

The decision was made, embarking on a journey. How do you proceed from here? We decided to sell the business, bought one-way tickets to Thailand, it turns out that setting a departure date moves the wheels faster, we started building a itinerary, we announced the decision to family, friends, updated the landlord on ending the lease, updated teachers and school that for the year Next we travel and do homeschooling.

My parents said:  “you're crazy, you have nothing to do?”  Yael's parents said: “Definitely a brave move, well done it's the time to do it”.

What about the school for children, studies, my the friends asked? They will learn I said. We will buy suitable booklets, we will register them for an international school, what really matters today is mathematics and languages. But life skills, cultures, experiences and quality family time, on a trip like this it will accompany them for a lifetime.

Ziv

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: